wycena przedsiębiorstwa, kogo znacie ?

wycena przedsiębiorstwa, kogo znacie ?

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

strom

Posty: 2

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Niezwykle szybko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, które wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w sporo sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a zarówno starając się o kredyt.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Januszek

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, dlatego warto korzystać z profesjonalnych firm. Niektóre oferują swojego usługi elektronicznie, więc można przez internet wyhaczyć bardzo dobre biuro aktuarialne.

Ptaszyna

Posty: 3

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

dominikk5

Posty: 4

 
Warto skontaktować się z doświadczoną firmą, jaka wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że dużo jest takich firm, więc spokojnie odszukasz.

Biudzibudzio

Posty: 11

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

y-grek56

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

iDoRy

Posty: 11